Skip to main content

Gel Gel Balon

Gel Gel Balon:

Gel gel balon mağaza, dükkan, benzin istasyonu gibi sıcak satış yapılan mekanlar için yoldan geçenelerin dikkatini çeken haraketli reklam balonlarıdır. 4 – 5  metre boylarında da üretimi  mümkün olan Balon çeşitlerinin üzerin marka logosunun uygulanması ve markanın özelliğine göre özeş şekilde üretimi mümküdür. Aşçı  erkek, aşçı kadın,  pompacı,  kasap , sütçü  gibi bir çok farklı talebe göre üretimi mümkündür. Gel gel balon vinil brandadan veya paraşürt kumaşından üretimi mümkündür. Gel gel balon açıkhava reklam ürünü olarak etkin  ve  yaygın kullanım alanı ile en çok tercih edilen reklam ürünlerindendir.

Gel Gel Balon Nedir ? Niçin bu havalı şişme ürünümüzün adı gel gel balondur. Bu ürünün eli hava akışından dolayı içindeki ağırlığın da etkisi ile  sürekli hareket ederek  dikkat çeker.  Ürünün yaptığı sürekli  hareketten dolayı ürün gel gel balon ismini alır.

Gel Gel Balon Üretim Süreci:

Gel gel balon talep edilen şekle göre özel olarak kesimi yapılarak farklı boylarda üretilir. Özel kesim yapılmadan önce vinil branda veya paraşüt kumaşı üzerine baskı yapılır ve özel kalıba göre baskıdan sonra kesim yapılır. Logo tasarımı grafikerlerimiz tarafından yapılır. Onay alındıktan sonra baskıya giden çalışma sonrası dikim işlemi gerçekleştirilebilir. Açıkhava reklam balonları ile büyük reklam alanları oluşturulabilir. Gel gel balonlar da açıkhava reklam balonlarının içinde en etkili olanalarından biridir.

Kullanım Süresi :

Balonlar vinil brandanın dayanıklılğı dolayısı ile uzun süre kullanıma elverişlidir.

Gel Gel Balon Nasıl Çalışır:

Üzerinde sabit bir motor sayesinde sürekli hava üflenmesi sonucunda ayakta kalabilmektedir. Salyongoz motor ile sürekli hava takviyesi gerekmektedir. Elektrik kesintisi olursa gel gel balon yere iner.

Balonun Etkileyiciliği:

Gel gel balonlar büyük ve haraketli yapıları ile ilgiyi üzerlerine toplar. Elinin yapısı gereği sürekli hareket eder ve mekanınızı dikkat çeker. Mağaza önünde küçük bir alan kaplayan fakat çok dikkat çeke bu Açıkhava reklam ürünü ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Müşteri kitleniz genişlerken mağazanın bilinirliği artar. Sessiz fanı ve güzel görüntüsü ile sizi en iyi tanıtacak ürünlerden biri olan gel gel balon çeşitleri için hemen irtibat kurabilirsiniz. Balonlar reklam ürünü olarak kullanırken maliyet açısından düşük etkileyicilik açısından çok etkili ürünlerdir. Üretimini yaptığımız diğer reklam ürünleri hakkında bilgi için irtibat kurun.

El Sallayan Gel Gel Balon :

El sallayan gel gel balonlar yaptıkları işaret dolayısıyla dikkat çeker.  El sallayan gel gel balon müşteri ilgisini çeker mağazaya yöneltir. Görselliği ile dikkat çeke bu ürün dış mekan kullanımına uygun malzeme ile uzun süre kullanıma uygundur.

Gel Gel Balon İmalatı Nasıl Yapılır:

Gel Gel Adam Balon Üretim Aşamaları:

El sallayan gel gel adam veya el sallayan gel gel balon diye de bilinen bu balon üretim süreci için yüksek çözünürlüklü logonuzu göndermeniz gerekir. Logonunuz  grafik ekibimizi istediğiniz figür üzerine yerleştirerek görsel onay aldıktan sonra üretime geçer. Gel Gel balon, el sallayan balon adam üretim ve imalat süreci sonrasında sizin tek yapmanız gereken fişe takmamaktır. Bu balonlar özel kumaş ile üretilir ayakta şişkin bir şekilde kalması için de bir motorun sürekli hava vermesi gerekir. Bu yüzden bu balonların motorunun sürekli elektrikte takılı kalması gerekmektedir.

Call Now Button