Skip to main content

Gel Gel Balon

Gel Gel Balon:

Gel gel balon mağaza, dükkan, benzin istasyonu gibi sıcak satış yapılan mekanlar için yoldan geçenelerin dikkatini çeken haraketli reklam balonlarıdır. 4 – 5  metre boylarında da üretimi  mümkün olan Balon çeşitlerinin üzerin marka logosunun uygulanması ve markanın özelliğine göre özeş şekilde üretimi mümküdür. Aşçı  erkek, aşçı kadın,  pompacı,  kasap , sütçü  gibi bir çok farklı talebe göre üretimi mümkündür. Gel gel balon vinil brandadan veya paraşürt kumaşından üretimi mümkündür. Gel gel balon açıkhava reklam ürünü olarak etkin  ve  yaygın kullanım alanı ile en çok tercih edilen reklam ürünlerindendir.

Gel Gel Balon Üretim Süreci:

Gel gel balon talep edilen şekle göre özel olarak kesimi yapılarak farklı boylarda üretilir. Özel kesim yapılmadan önce vinil branda veya paraşüt kumaşı üzerine baskı yapılır ve özel kalıba göre baskıdan sonra kesim yapılır. Logo tasarımı grafikerlerimiz tarafından yapılır. Onay alındıktan sonra baskıya giden çalışma sonrası dikim işlemi gerçekleştirilebilir. Açıkhava reklam balonları ile büyük reklam alanları oluşturulabilir. Gel gel balonlar da açıkhava reklam balonlarının içinde en etkili olanalarından biridir.

Kullanım Süresi :

Balonlar vinil brandanın dayanıklılğı dolayısı ile uzun süre kullanıma elverişlidir.

Gel Gel Balon Nasıl Çalışır:

Üzerinde sabir bir motor sayesinde sürekli hava üflenmesi sonucunda ayakta kalabilmektedir. Salyongoz motor ile sürekli hava takviyesi gerekmektedir. Elektrik kesintisi olursa gel gel balon yere iner.

Balonun Etkileyiciliği:

Gel gel balonlar büyük ve haraketli yapıları ile ilgiyi üzerlerine toplar. Elinin yapısı gereği sürekli hareket eder ve mekanınızı dikkaet çeker. Mağaza önünde küçük bir alan kaplayan fakat çok dikkat çeke bu açıkhava reklam ürünü ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Müşteri kitleniz genişlerken mağazanın bilinirliği artar. Sessiz fanı ve güzel görüntüsü ile sizi en iyi tanıtacak ürünlerden biri olan gel gel balon çeşitleri için hemen irtibat kurabilirsiniz. Balonlar reklam ürünü olarak kullanırken maaliyet açısından düşük etkileyicilik açısından çok etkili ürünlerdir. Üretimini yaptımığız diğer reklam ürünleri hakkında bilgi için irtibat kurun.

Call Now Button