Skip to main content

Folyo Balon Özellikeleri ve Çeşitleri:

Alüminyum hammadeden elde edilen balonlardır. Standart I Love You, Happy Birthday, Prenses, Micky Mause, Minnie Mause, Ben Ten, Dora, Bakugan, Froze 2, The  Cars, Winnie The Pooh, Şirinler, Spiderman, Superman, gelin damat gibi baskıları vardır.

Standar baskıların dışında baskısı olmayan çeşitli renk, ebat ve şekillerde de folyo balonlar vardır. Kalp folyo balon , yıldız folyo balon, yuvarlak folyo balon, küp folyo balon gibi folyo balon çeşitlerini kırımız , gümüş ,gold, mavi ,mor, pembe, fuşya gibi renk seçenekleri de mevcuttur. Özel gün etkinliklerde bu tercih edilen folyo balonlardan birçok aletrnatif süsleme yapılabilir.

Helyum gazı ile uçurulan folyo balonlar lateks balonlara göre daha uzun havada kalırlar. 5 gün üzerinde havada kalabilen folyo balon tekrar şişmeye elverişli yapısı ile hem estetik hem de kalıcıdır. Bu balonların ülkemizde henüz üretimi ve baskısı yoktur. İthal ürünleridir. Folyo balon, uçan folyo balon, supershape folyo balon, 18″ folyo balon, 14″ folyo balon çeşitleri, kalp şekilli folyo balon ve baskısız folyo balon çeşitleri, air walker folyo balon, ses kayıt edebilen folyo balon, müzik çalan folyo balon gibi bir çok çeşit folyo balon mevcuttur.

Folyo balonlar ile rengarenk partyler düzenleyebilirsizini. Partynin vazgeçilmez uçan balonlarıdır folyo balonlar. Party için uçan folyo balon çeşitlerimizi inceleyin.

Call Now Button