Skip to main content

Su Yolu Balon SüslemeSu yolu balon süsleme çeşitleri ile birçok farklı etkinlikte özel etkileyici mekanlar oluşturabilirsiniz.

Su Yolu Balon Süsleme:

Su yolu balon süsleme çeşitleri ile balon taklar ve zincir balonlarda farklı ve yeni tarzlar geliştirilerek etkinlikleriniz daha renkli ve etkileyici alanlara dönüşür.

Su yolu balon süsleme üretimi aslında zincir balon süslemesinin farklı bir çeşididir.  Dekorasyon çeşitlerinde biri de  zincir balon süslemesinin kademelerindeki balonları farklı boyutlarda şişirilmesi ile üretimi yapılan su yolu balonu süslemesi zincir balondan farklı olarak her kademesinde balona adeti standart dörtlünün dışında adetlerde kullanılabilir. Su yolu zincir balon çalışmasının içinde 27 inç ve  45 in jumbo balonlar çalışmanın uygunluğuna göre kullanılarak büyükten küçüğe doğru farklı boyutlardaki balonların dizilişi ile elde edilebilir. Yeni ürün çeşidi olarak krom balonların da su yolu zincir balonda kullanılması mümkündür. Zincir balonun yeni çeşidi olan bu yöntem ile farklı boy ve türdeki balonların bir arada kullanılması mümkün olmaktadır.

Krom Balon Hakkında Bilgi

Krom balon nedir?   Nasıl üretilir?  Balon çeşitleri arasında Krom balon  da lateks balon gurubunda yer alan bir balon çeşididir. Standart balonlar lateksten üretilir. Lateks ise kauçuk ağacından üretilen süt kıvamında bir sıvıdır. Zorlu bir süreçte üretilen lateks sağlıktan eğlenceye kadar birçok alanda kullanılır.

Latekse üretim esnasında renkler katılarak rengarenk balonlar elde edilir. Son yıllarda yeni tip balonlar üretilmiş ve  süsleme çeşitlerine yenilikler gelmeye başlamıştır. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise Krom Balonlardır. Bu çeşit krom balonlar pastel renk  balonlardan farklı olarak parlak boyalarlar, simli boyalarla üretilerek canlı ve çok etkileyici görüntüler oluşturma imkanı sağlar. Krom balonlara yapılan süslemeleri farkı hemen belli eder kendini. Krom balonlar uçan balon olarak veya zincir balon içinde su yolu balonu uygulamalarında kullanılabilir.

Su Yolu Balon Süsleme Nedir?

Yeni nesil balon süsleme çeşidi de diyebileceğimiz su yolu balon süsleme veya akar balon süsleme çeşitleri ile çok farklı konseptler oluşturabilirsiniz.

instagram görseller

Call Now Button