Skip to main content

Jumbo Balon

Jumbo Balon: Jumbo balonlar lateks hammaddeli balonlardır. Jumbo balon lateks grubundaki balonlar içinde ebat en büyük balonlardır. Ayrıca lateks kalınlığı olarak da jumbo balon, sınıfındaki diğer balonlardan daha kalın etlidir. Bu yönüyle jumbo balon daha dayanıklıdır. Helyum gazı jumbo balon içinde diğer lateks balonlara göre daha uzun süre kalabilmektedir. Helyum gazı ile uçurulan jumbo balon 4 – 5 gün arasında havada kalabilmektedir. Jumbo balonlar fuar alanlarında, açılışlarda, doğum günlerinde sıkça tercih edilen bir ürünümüzdür.

Jumbo Balon Çeşitleri:

27″ (70 cm çap, 230 cm, çevre) 45″ (114 cm çap, 360 cm çevre) 27″ ve 45″ balonlar üzerine birbirine değmemek kaydıyla 4 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılarda balonun 2 ya da 4 yüzüne, tek renklerde ise balonun her tarafına çepeçevre ters ya da düz baskı yapılabilir. Jumbo balon üzerine resim baskısı da yapılabilmektedir.

Partiler İçin Jumbo Balon: Jumbo balonların kullanım alanlarında biri de Konser ve Partilerdir. Konser ve partilerde reklam amaçlı üzeri logo baskılı hazırlana jumbo balonlar seyircilerin üzerlerine atılarak seyircilerin ellerinde havalarda konser alanındaki tüm seyicilere ulaşır. Onlarca balonun konser havalarda uçuştuğu bu etkinlikle logolu jumbo balonlar ile hem eğence artar hem de reklam ortamı oluşur.  Örnek konser için https://www.youtube.com/watch?v=cQa-zIp0pVA   kanalımızdaki videoyu izleyebilirsiniz.   Jumbo Cinsiyet Balonu: Jumbo balonlar son yıllarda bebek cinsiyetinin belli olma sürecinde de sürpriz yapmak amaçlı kullanılmaktadır. Bebek bekleyen aileler ilk aşamada bebeklerinin cinsiyetini doktorlarından öğrenmiyorlar. Doktor bebeğin cinsiyetini anne baba adayının bir yakınına söylüyor. Bebeğin cinsiyetini öğrenen kişi Jumbo Cinsiyet Balonun içine bebek erkek ise mavi tonlarda rafya, tüy gibi renkli hafif malzemeler, bebek kız ise Jumbo Cinsiyet Balonun içine pembe rafya, tüy gibi hafif malzemeler koyarak etkinliği hazırlar. Jumbo Cinsiyet Balonu aile yakınlarının olduğu ortamda  anne ve baba adayı tarafında patlatılarak bütün ailenin aynı anada bebeğin cinsiyetini öğrenmesi sağlanıyor.

Call Now Button