Skip to main content

Logo Baskılı BalonBaskılı Balon: Özel balon baskı makinesiyle serigraf baskı yapılan balon. Baskı rengi 4 renge kadar çıkabilir. Resim baskısı sadece tek renk yapılabilmektedir.

Baskı Rengi: Zemin (balon rengi) dahil olmak üzere 5 renk, dokümanın uygun olması durumunda nokta tram tekniğiyle 4 rengin üzerinde baskı yapılabilir. Balonun ön yüzü ve arka yüzü için farklı kalıp kullanarak balona farklı logo baskısı yapılabilir. Balonu üzerine basılacak logonun renk çeşitliliğine göre baskı kalıpları hazırlanarak logo baskılı balon imalatı gerçekleşir. Baskılı balon imal edildikten sonra kalıp atılarak yeni balon baskısı için yeni kalıp yapılır. İkinci kere verilen baskılı balon siparişlerinde daha önce kullanılan balon baskı kalıbı kullanılmaz yeni kalıp üretilerek baskılı balon imalatı gerçekleşir.

Logo Baskılı Balonun Kullanım Alanları: Baskılı balon ekonomik ve büyük kitlerler çabuk ulaşabilen bir promosyon üründür. Tanıtım ve promosyonda uygun fiyatı ve pratik dağıtım imkanları ile logo baskılı balon vazgeçilmez bir reklam ürünüdür. Avrupa standartlarında, sağlıklı bir ürün olan logo baskılı balonları müşterilerinize gönül rahatlığı ile dağıtabilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli bir ürün olan logo baskılı balonlar ile reklamlarınız geniş alanlara hızlıca yayılabilir. Ucuz logo baskılı balonlar ile uygun fiyatlı bir reklam çalışması yapmış olursunuz. Ucuz balon ve ucuz logo baskılı balonlar özel üretim tekniklerimizle kansorejen içermeyen hammadde kullanımımızla sağlıklı bir promosyon ürünüdür. Logo baskılı balonlar üretim aşamasında sağlık bakanlığı onaylı bir çok testten geçerek üretilmektedir. Logo baskılı balonlar için yapılan sağlık testlerinden kansorjen tespit testi nitrozamin ( nitrosamin) testi balon üretim aşamasında sürekli ve düzenli olarak yapılmaktadır. Logo baskılı balonlarımız Avrupa standartlarında üretim şartlarında üretilerek sizlere ulaşmaktadır.

Tek yüz baskı: Balonun tek tarafına baskı yapılmasıdır.

Ters baskı: Balonun şişirilen kısmı yukarıda olduğunda baskının düz gözüktüğü baskı türüdür.

Çift yüz baskı: Balonun iki yüzüne yapılan baskıdır.

Çepeçevre baskı: Balonun tüm yüzeyine baskı yapılmasıdır.Sadece tek renk baskı yapılabilir.

Fotoğraf Baskısı: Doğum günü, sünnet, nişan ya da düğünler gibi özel günleriniz için fotoğraflarınızın baskısını yapıyoruz. Fotoğraf tek renk olarak baskı yapılabilir. Siyah baskı olması tavsiye edilenidir. Nokta tram baskı tekniği ile balon üzerine uygulanır. Fotoğraf baskıda çok renkli baskı teknik olarak uygulanamamaktadır.

Call Now Button