Skip to main content

Bride Balon Gelin Odası

Bride Balon Gelin Odası Süslemesi

Bride Balon Gelin Odası Süslemesi için hemen arayın. Farklı balon ve renk seçenekleri. Bride Uçan Balon Süsleme hizmeti. Helyum gazlı güvenli

Gelin odası için rengarenk krom balonlardan veya metalik balolardan oluşan bir konsept oluşturabilirsiniz. veya tek gümüş ağırlıklı bir tasarım belki de . Gold folyo balonlar veya gold rose balonlar da tercihiniz olabiliri. Daha birçok alternatif renk ve seçenekle gelin odanız için Bride folyo uçan balon süslemesi yapıyoruz . Bride gelin odası balon süslemesi için fikir almak ve ürünlerimizi görmek için mağazamıza gelebilir veya müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek sizin için en güzel tasarımı birlikte seçebilirsiniz.

Bride partisi , artık çok  duyduğumuz bir kelimedir. Bride,  özellikle de evlilik arefesinde olan gençlerin gündeminde olan bir partidir.

Bride Ne Demektir? 

Bride, İngilizce bir kelimedir ve  “gelin” anlamına gelir. Bride, gelin adaylarının ve gelinlerin  düğün öncesi eğlenceleri için  ve partilerde en sık kullandıkları sözcük sayılır.   Budan dolayı  birçok gelinlik malzemesinde, düğün malzemesinde, parti malzemesinde ve eşyada gelin kelimesinin İngilizce anlamdaşı olarak bride kelimesi kullanılır.

Bride Partisi Nerede ve Nasıl Yapılır?

Bride partisi, düğünden önce, düğüne çok az bir zaman kaldığında gelinin ve arkadaş grubunun  tertiplediği  eğlenceli, kapalı devre mini bir partidir. Evlilikten önce geri sayım sürecinde düzenlenen bekarlığa  veda partisi olarak da bilinen bride partisi, sadece bir mekan tutup müzik çalarak yapılmıyor. Aynı zamanda evliliğe imza atmadan önceki son bekar günlerini doyasıya eğlenerek geçirmek için çeşitli parti konseptleri hazırlanıyor. Bu nedenle bride partisi hazırlanırken  bütün detayların dikkatli bir şekilde düşünülerek partinin hazırlanması gerekiyor. Sorunsuz bir parti için detaylı bir hazırlık gerekir.

Gelinin Bride partisi için birçok  parti konsepti çeşidi vardır. Parti konsepti seçilirken herkesin eğlenebileceği bir konsept tercih etmeye özen göstermek  gerekir. Bride konseptine  uygun mekan seçimi önemlidir. Ayrıca bride partide  yenilecek yemekler başta olmak üzere tüm ikramların seçimi, kıyafet ve makyaj tercihi yapılması  gerekir.  Tabiki  konseptin içeriğine göre de  gidilecek hamam, güzellik salonu ve pijama seçimi de yapılması gerekir.

Bride Partisinde Neler Olmalıdır?

Gelinin Bride partisinin içinde parti konseptine uygun bütün detayların çok ince  ayrıntıları ile düşünülerek düzenlenmesi lazımdır. Ancak bride partinin tüm eğlencesi ile yaşanabilmesi için bazı konulara dikkat etmek gerekir.

 

  1. Özel tasarım ve konsepte uygun bir pasta ve parti süsleri ve Bride Balon uçan balon  seçmeniz gerekir.
  2. Bride partinin  olmazsa olmazı eğlenceli, konsepte uygun ve hareketli müzik seçimidir. Parti eğlencesinin hız kesmeden devam edebilmesi için en doğru müzik seçimini önceden yapılması gerekir.
  3. Bride parti için tasarladığınız konsepte uygun hediyelikler ve süsler tercih etmeniz gerekir.
  4. Konsepte uygun mekan seçimi, güzellik salonu, hamam, pijamalı parti yapılacaksa pijama ve aksesuar seçiminin yapılması gerekir. Tüm detayların konsepte uygun bir şekilde düzenlenmesi gerekir.
  5. Bride parti boyunca düzenlenecek bazı oyunlar, yarışmalar ve eğlenceler planlanabilir.
  6. Bride uçan balon seçimi yaparken konseptinize uygun renklere dikkat etmeniz gerekir. Bride uçan balon ile gelin odası süslenirken kullanılan balonları ve balonların uçmasını sağlayan helyum gazının sağlığa zararlı olmadığını kontrol ederek satın almanız gerekir. Uçan balonlarda sağlığa zararı olmayan gaz helyum gazıdır. Uçan balon aldığınız satıcı ile kullanılan gazın helyum gazı olduğunun bilgisini alarak siparişiniz tamamlayınız.

Yeni çiftlere mutluluklar dileriz.

Call Now Button