Skip to main content

Şeffaf Uçan Balon - Cam BalonŞeffaf balonlar son günlerde ülkemizde yoğun olarak tercih edilmeye başladı.

Şeffaf Balon ile Süsleme Yapımı:

Şeffaf cam balon ve ya tüylü balonlar niçin bu kadar tercih edilir bir hale geldi? Parti ürünlerini çeşitliliğinin artması ve farklı süsleme alternatifi arayışları  ile birlikte etkinliklerin, organizasyonların, doğum günlerinin, kutlamaların vazgeçilmez bir parçası oldu şeffaf cam tüylü uçan balonlar.

Şeffaf balonların bu kadar yoğun tercih edilmesini nedeni ortama kattığı şık hava ve balonun içine konulan tüy, konfeti , sim, renkli kağıt gibi bir çok alternatif ile kişisel zevklere göre dizayn edilebilme özelliği olmalı.

Bir şeffaf balon farklı zevk ve farklı etkinliklere göre çok değişik bir yapı ile karşımıza çıkabilmektedir. Şeffaf balonun helyum gazı ile uçan bir balona dönüşmesi de mekana kattığı değeri ile ilgi görmesini sağlar.

Şeffaf balonlar üzerine yazı, logo, mesaj, resim gibi farklı stickler yapıştırılarak uçan şeffaf balonun istediğimiz mesajı iletmesini sağlarız.

Şeffaf cam balon, tüylü balon, uçan balon, özel dekorasyon, konfetili balon, rafyalı balon, puantiyeli balon süsleme çeşitleri. Helyum gazı ile şişirdiğimiz şeffaf cam balonları pvc ve latkes hammadelerden üretilmektedir. Lateks şeffaf balonlar ile pvc şeffaf balonların görüntü ve saydamlık farklılıkları vardır. Etkinliğin özelliğine ve oluşturulmak istenen ortama göre ürün seçimi yapılabilir. Şeffaf latesk balonlar 18 inç, 27 inç ( 70 cm) ve  45 inç( 120 cm) boyutlarındadır. Şeffaf cam pvc balonların boyutları 24 inç( 45 cm )  ve 32 inç(  60 cm ) boyutlarındadır.

Son yıllarda dünyada yayılmaya başlayan şeffaf uçan balonlar  ülkemizde de ilgi görüyor. Artık yeni nesil balon süslemelerinde şeffaf veya cam olarak tabir edilen pvc hammaddeli uçan balonlar yoğun olarak tercih ediliyor . Birçok etkinlikte temel süsleme malzemesi olarak kullanılan alana şekil veren ve süslemenin temelini oluşturacak noktaya gelen bu ürünlerin kullanım yaygınlığı gittikçe artmaktadır. Şeffaf balonlar, üzerine sticker veya folyo kesim harflerin yapıştırılmasına imkan sağlayan bir zemini vardır.  Şeffaf balonların için çeşitli renklerde tüyler, konfetiler, kağıtlar, simler gibi farklı hafif materyallerden malzemeler ile doldurulmaya müsaittir.

Şeffaf cam helyum gazlı uçan balonlar için doğru adresten alım yapmak önemlidir. Ucuz ve kötü malzeme ile yapılan süslemeler problem oluşturacaktır. Balonların kullanımını doğru ellerin yapması balonların uzun süre havada kalmasını sağlayacaktır. Bu şekilde de etkinliklerin güzelleşmesi ve etkinlikteki eğlencenin ve görselin daha uzun sürmesini sağlayacaktır.

Call Now Button