Skip to main content

Dekoratif Uçan BalonDilediğiniz renk, çeşit ve şekillerde uçan balon temini. Folyo, filede, çeşitli renkli, demet uçan balonlar.

Dekoratif Uçan Balonlar

Uçan balonlarla renkli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Baloncum ile hemen helyum gazlı balonlar ile unutulmaz, dekoratif etkileyici, eğlenceli mekanlar oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla yapacağınız etkinliklerde özel tasarımlarımızla dekoratif balon süsleme çeşitlerimizden ihtiyacınıza göre üretimler yapabiliriz. Ancak helyum gazı seçimi önemlidir. Bundan dolayı helyum gazını doğru yerden almanız gerekir. Eğer helyum gazı doğru yerden alınmazsa zararlı bir gaz kullanılmış olabilir. Bunun için uçan balon alırken mutlaka gazın menşeini sorun. Mutlaka helyum gazı olması gerekir. Bunun dışında kullanılan gazlar zararlı olacağı için etkinliğinizde problem yaşarsınız.  Uçan balonları sitemizdeki örnek çalışmalardan seçebileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızın da üretimini yapıyoruz. Yeni nesil uçan balon süsleme çeşitlerimizi görmek için sitemizde biraz gezebilirsiniz. İsterseniz 0212 268 03 93 numaramızı arayın uzman tasarım ekibimizden süsleme çeşitlerimizle ilgili bilgi alın.

Filede uçan balon atımı

Uçan Balon bırakma için tecrübeli ekibimiz ile irtibata geçin. Ancak özel bir fileden atılır bunlar. Bunun için yapılan fileler atımı kolaylaştırır. Filede uçan balon özel fileye doldurulan helyum gazlı balonların gökyüzüne bırakılarak gökyüzünde görsel bir şölen oluşturmasını sağlar. Fakat uçan balonların gökyüzüne bırakılması için zaman önemlidir. Bundan dolayı  etkinliğin özel zamanı beklenir. Özellikle istenilen zamanda uçan balonlar fileden bırakılır. Çünkü zamanlama çok önemlidir.

Uçan balonlar ile dekoratif ortamlar oluşturmak için dekor çeşitlerimizden tercih de bulunabilirsiniz.

Call Now Button