Skip to main content

Balon Süsleme

Balon Süsleme Hizmeti

Balon Süsleme Hizmeti balonlarla yaptığımız çeşitli çalışmalarla; açılış, kutlama, düğün, doğum günü gibi özel gün ve etkinliklerinizde, organizasyon alanlarını renklendirebiliriz.

Balon Süsleme Sanatı Nedir? Balon süsleme sanatı rengarenk balonlardan hayal gücünün sınırları kadar uçsuz bucaksız genişliğe sahip bir alana sahiptir. Yüzlerce çeşit renk ve balondan sayısız şekilde ve tarzda balon süslemesi yapılabilmektedir. Balon süsleme sanatçısı için sonsuz tasarım ve renkle balon süsleme sanatı icra edilir.

Balon Süsleme Hizmeti Nasıl Yapılır:

Balon süslemenin temelini zincir balon oluşturur. Balonlar birbirlerine bağlanarak uzun zincirler oluşturur. Bu zincirler farklı süslemelerin yapılmasına imkan tanır. Kapalı alanda şişirilen balonlar kolayca birbirlerine monte edilerek zincir balonlar oluşturulur. Dört balon birbirine bağlanarak bir öbek oluşur ve bu öbeklerin renk uyumlarına göre iplere dizilerek bir zincir balon parçası oluşmuş olur. Bu zincir balonlarla mekanın özelliğine göre montajı yapılır..

Balon Süslemenin Ömrü:

Balon süslemenin ömrü yapıldığı mekanın özelliği, mevsim ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterir. Balon sıcağı sevmez ve sıcak havada çabuk iner. İç mekanda yapılan süsleme güneşli bir dış mekanda yapılan süslemeye göre daha uzun süre kalır. Bu durum hava sıcaklığı ve güneşi aldığı açıya göre değişir. Kışın  dış mekanda yapılacak süsleme 5 -7 güne kalıcılığını korur.

Balon Süsleme Çeşitleri

Zincir balon, Kapı tak, ayaklı tak, nazar boncuğu, kalp, fiyonk, balon tüneli, balon duvarı, sütun , balon yağmuru, balonlarla yazı ve balondan şekiller (Kuğu, ağaç, palmiye, yıldız , ahtapot, çeşitli figürler) gibi balonla yaptığımız bir çok şekil ve figürün yanında, müşterilerimizin tasarılarından da üretebiliyoruz.
Gemi indirme törenleri, gelin odası süslemesi, kız isteme, sürpriz doğum günleri, sünnet, nişan, düğün, bebek odası süslemeleri, sürpriz organizasyonlar, sürpriz teklifler, ilginç ve farklı bir armağan gibi talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Açılış , etkinlik, doğum günü, sünnet, düğün gibi birçok alanda çalışma yapılabilir. Etkinlik alanlarının özelliklerine göre çeşitli şekillerde montaj yapılabilir. Süsleme esnasında alüminyum borular, demir ayaklar,  yapışkan kroşe, zımba makineleri ile montaj yapılabilir.

Fiyatlandırma

Süsleme yapılacak yerin özelliğine , süslemenin metrajına göre fiyatlandırılması yapılabilir. Birçok kurumsal firmanın zincir mağazalarının balon süslemeleri Baloncum tarafında yapılmaktadır.

Bride Gelin Odası Süsleme: Bride yazılı balonlar ile gelin odası süslemeleri. Gelin odası etkinliklerinde kullanılacak bride balon süsleri bir çok farklı renk ve farklı balon çeşidine sahiptir.

Balon nedir ?

Call Now Button