Skip to main content

Organizasyon Hizmetleri

Baloncum Organizasyon Hizmetleri

Baloncum sizler için özel günlerinizde organizasyon hizmetleri olarak konfeti gösterisi, volkan gösterisi, animasyon hizmetleri gibi bir çok hizmet vermektedir. Yine baloncum sizler için Ses Sistemi, Sahne Podyum Kurulumu ve led ekran hizmeti vermektedir.

Baloncum ile organizasyonlarınıza uçan balon, yer balonu, zeplin balonu gibi görsel olarak organizasyonunuza renk katacak ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Baloncum 15 yıldır sektörde bir çok başarılı organizasyonlar tamamlamış ve Türkiyenin önde gelen firmaları için başarılı hizmet sağlamıştır.Galeride gördüğünüz tüm organizasyonlar firmamız tarafından sağlanmış  hizmetler içinde çekilmiş fotoğraflardır. Tüm fotoğraflar bize aittir.

Baloncum promosyon hizmetleri, eğitim hizmetleri gibi sektörün ve müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetleri vermektedir.

Baloncum Türkiye’nin her yerinde birçok farklı organizasyon tamamlamış ve tamamlamaya devam etmektedir. Sürekli devam eden ya da tekrar eden organizasyonlar için iş birliği yaptığımız bir çok firma bulunmaktadır.

Baloncum sizler için şirketinizin, vakıf ya da derneğinizin piknik organizasyonun daha renkli olmasını sağlayabilir. Çocukların da dahil olduğu büyük organizasyonlarda sağladığımız hizmetler bir sonraki organizasyonunuzun iple çekilmesini sağlayabilir.

Yine baloncum değerli öğrencilerimizin mezuniyeti organizasyonunun unutulmaz ve değeri kadar özel olduğunu mezun olmuş öğrencilere ve onların ailelerine hissettirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Mağaza açılışıyı, şube açılışı gibi yeni başlayan maceralarınızda baloncum ile işletmenizin ilgili çevrede unutulmaz ve ilk akla gelen işletme olmasını sağlayabilirsiniz. Hangimiz yapılan büyük açılışları, caddelerin bile balon ile süslendiği organizasyonları yapan firmaları unuttuk ki.

Baloncum şişme oyun parkları ile çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz. Hem çocuğunuz hem arkadaşları için sıradışı ve çok eğlenceli bir doğum günü kutlayabilirsiniz. Yine şişme oyun parklarını şirket pikniği gibi aileleri davet ettiğiniz etkinliklerde çocukları eğlendirmek için kullanabilirsiniz.

Organizasyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif için bize ulaşabilirsiniz.

Balon hakkında wikipedia üzerinde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Call Now Button