Skip to main content

Doğum Günü Uçan Balon

Doğum Günü Uçan Balon

Sevdiklerinize uçan balon demetleri ile farklı ve renkli bir sürpriz yapın. Farklı renklerde, “iyi ki doğdun” baskılı, folyo, kalp şekilli ya da sizin özel mesajınızı içeren uçan balon demetleri adrese teslim edilir.

Dilerseniz balonlarınıza fotoğraf ya da kendi mesajınız basılabilir (Baskı süresi 1 gündür). Helyum gazı ile şişirilen normal (lateks) balonlar 16-24 saat arası havada kalırken, folyo balonlar 6-7 gün havada kalabilir. İstanbul içinde uçan balon demetleriniz ekonomik ve çok hızlı bir şekilde adrese teslim edilir. Uçan balonlar helyum gazı ile şişrilerek teslim edililr. Doğum günlerinin vazgeçilmezi olan rengarenk uçan balonlar ile ister bebek, ister yetişkin, isterseniz altın yaşlarını yaşayan bir büyüğünüze unutulmaz bir doğum günü partisi tasarlayabilirisiniz. Bir şirketin doğum günü, yıldönümü, başlangıcı gibi özel günlerde de doğum günü uçan balonları tercih edilebilir. Doğum günü uçan balonları ile müthiş bir sürpriz hazırlayın ve sevdiklerinizle eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirin.

Doğum günü uçan balonu, üzerinde iyi ki doğdun, happy birthday baskılı hazır, standart balonlardır. Doğum günü balonlarının 12 inç lateks doğum günü uçan balonu, 18 inç folyo doğum günü uçan balonu, 19 inç doğum günü folyo uçan balonu, Supershaper doğum günü uçan balonu, xl doğum günü uçan balonu gibi bir çok çeşit doğum günü uçan balon çeşidi ile doğum günü etkinliğinize uçan balonlar ile renk katın. Doğum günü uçan balon ücretleri için lütfen irtibat kurunuz. Uçan balon ölçüleri ve sizin etkinliğiniz için uygun olan doğum günü uçan balonunu seçmenizde ve yapacağınız tasarımda deneyimli personelimiz size destek olacakatır.

Call Now Button