Skip to main content

Diğer Uçan Balon

Uçan Balonla Yapılan Süslemeler

Uçan balon veya helyum gazlı balonu tanıyalım.

Uçan balon, farklı malzemeler ile üretilen balonlarına içine havadan hafif olarak konulan gazlarla yapılan bir balondur. Bütün balonlar uçan balon olma potansiyeline sahiptir. Balonlar içlerine havadan hafif gazları aldıkları zaman uçabilirler. Fakat çok önemli bir konu var  balonları uçması ile ilgili. Balonların uçmasını sağlayan farklı özelliklerde gazlar var ve bu gazlardan bazıları patlayıcı ve yanıcı özelliğe sahiptiler. Bizim dikkat ettiğimiz ve sizlerin de dikkat etmesi gereken en önemli konu uçan balon içinde kullanılan gazın özelliğidir. Uçan balonlarda kullanılan gazın cinsinin ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Helyum gazının yanıcı, yakıcı ve patlayıcı bir etkisi yoktur. Bu yüzden biz diğer gazlara göre maliyeti daha  yüksek olmasına rağmen Baloncum Party olarak  helyum gazı dışında başka bir gazı ürettiğimiz uçan balonlar içinde kesinlikle kullanmamaktayız. Zaman zaman helyum gazı dışında kullanılan gazlardan kaynaklı uçan balon facialarını medyadan takip ediyoruz. Patlama, yanma, boğulma gibi vakıalar helyum gazı dışında kullanılan gazlardan kaynaklanmaktadır. Uçan balon üretilirken mutlaka balon içinde helyum gazı kullanılmalıdır, aksi takdirde çok tehlikeli durumlar oluşabilir.

Helyum gazlı uçan balonlarla ilgili diğer bir konu da bu balonlarla yapılan süslemelerdir. Balon çeşitlerine göre de süsleme çeşitleri de değişkenlik gösterir. Lateks uçan balon, folyo uçan balon, harf folyo uçan balon, rakam folyo uçan balon, supershaper folyo uçan balon, 18 inç folyo kalp uçan balon , 18 inç folyo yuvarlak uçan balon, 18 inç folyo küp uçan balon, 18 inç folyo yıldır uçan balon, 18 inç folyo kare uçan balon , 18 inç lisanslı uçan balon, özel karakterli uçan balon, uçan pvc şeffaf cam balon,  uçan tüylü cam balon, uçan şeffaf balon gibi daha bir çok farklı şekilden uçan balonlar ile etkinliklerinizi renklendirip, etkileyici mekanlar oluşturmanızı sağlarız.

Çeşitli renk, şekil ve ebatlardan uçan balon ve uçan demetleri adrese teslim edilebilir. Baskılı, folyo, metal ve pastel renkli uçan balon çeşitleri için Baloncum Party ile irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button